polski angielski niemiecki
Czwartek, 27 lipca 2017 r. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Komunikat z klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XXXIII Biegu „SZLAKIEM WALK HUBALCZYKÓW”, Przysucha 2013r.
W dniu 11 maja 2013 r. odbył się XXXIII Bieg „Szlakiem Walk Hubalczyków”. Uczestniczyło w nim łącznie 629 zawodników w tym:
w kategorii szkół podstawowych: 356 uczestników z 15 szkół podstawowych i 1 osoba z LTS Opoczno Sport Team,
w kategorii szkół gimnazjalnych: 215 uczestników z 9 szkół gimnazjalnych, 2 osoby z LTS Opoczno Sport Team, 5 z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Goździkowie i 1 z NSOSW w Przysusze oraz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: 38 uczestników z 6 szkół ponadgimnazjalnych, 5 osób z LTS Opoczno Sport Team oraz 6 osób indywidualnie.
     Uczestników biegu, opiekunów i kibiców powitał o godzinie 930  Pan Adam Pałgan – Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Kostki, po czym uroczystego otwarcia biegu dokonał Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Przysucha – Pan Leszek Wamil.
    Następnie od godziny 950 do godziny 1200  odbywały się biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wyniki końcowe biegu przedstawiają się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE:
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 i młodsze – dystans 1000m.:
I miejsce:   Monika Kępczyńska     - PSP Wieniawa,
II miejsce:  Klaudia Meuszyńska   - PSP Gielniów,
III miejsce: Karolina Seta                - PSP Nr 1 Przysucha .
Kategoria chłopców rocznik 2002 i młodsi – dystans 1000m.:
I miejsce:   Daniel Siara                 - PSP Wolanów,
II miejsce:  Patryk Kosiec               - PSP Nr 21 Radom,
III miejsce: Kacper Kucharski       - PSP Wieniawa,
III miejsce: Jakub Karwowski       - PSP Odrzywół.
Kategoria dziewcząt rocznik 2000-2001 – dystans 1000m.:
I miejsce:   Magdalena Karasek    - PSP Stara Błotnica,
II miejsce:  Karolina Sadkowska   - PSP Wolanów,
III miejsce: Melania Sęk                   - PSP Stara Błotnica.
Kategoria chłopców rocznik 2000-2001 – dystans 1500m.:
I miejsce:   Bartłomiej Świątek       - LTS Opoczno Sport Team,
II miejsce:  Jan Kazana                   - PSP Stara Błotnica,
III miejsce: Albert Odzimek             - PSP Wolanów.
SZKOŁY GIMNAZJALNE:
Kategoria dziewcząt rocznik 1998-1999 (gimnazjum) – dystans 1000m.:
I miejsce:   Łucja Wiktorowicz        - LTS Opoczno Sport Team ,
II miejsce:  Patrycja Smagowska  - PG Wieniawa,
III miejsce: Paulina Bielecka          - PG Wolanów.
Kategoria chłopców rocznik 1998-1999 (gimnazjum) – dystans 1500m.:
I miejsce:    Sebastian Sikora        - PG Borkowice,
II miejsce:   Marcin Kowalczyk        - PG Stara Błotnica,
III miejsce:     Łukasz Korczyński   - PG Wieniawa.
Kategoria dziewcząt rocznik 1997 (gimnazjum) – dystans 1000m.:
I miejsce:   Natalia Grzegorczyk     - Opoczno Sport Team ,
II miejsce:  Lena Grudziecka          - PG Przysucha,
III miejsce: Klaudia Gajos               - PG Wolanów.
Kategoria chłopców rocznik 1997 (gimnazjum) – dystans 1500m.:
I miejsce:   Wojciech Tokarski        - PG Wolanów,
II miejsce:  Kamil Żak                       - PG Przysucha,
III miejsce: Hubert Kwiatkowski     - PG Mariówka.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
Kategoria dziewcząt rocznik 1996 i starsze – dystans 1000m.:
I miejsce:   Lidia Rybicka                - SOSW Barycz,
II miejsce:  Aleksandra Ślizak        - Zespół Szkół Nr 1 Przysucha,
III miejsce: Agnieszka Zaręba        - Zespół Szkół Nr 1 Przysucha.
Kategoria chłopców rocznik 1996 i starsi– dystans 2000m.:
I miejsce:    Mateusz Dębski         - ZTE Radom,
II miejsce:   Mateusz Celak           - LTS Opoczno Sport Team,
III miejsce:  Marcin Kozieł              - LTS Opoczno Sport Team.

KLASYFIKACJE DRUŻYNOWE:

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:
I miejsce:   PSP Wieniawa,
II miejsce:  PSP Wolanów,
III miejsce: PSP Odrzywół.

Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych:
I miejsce:    PG Przysucha,
II miejsce:   PG Wolanów,
III miejsce:  PG Wieniawa.
Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale, nagrody rzeczowe i dyplomy, wszyscy uczestnicy poczęstowani zostali gorącym posiłkiem. Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.
    Organizator biegu – Urząd Gminy i Miasta w Przysusze składa podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia imprezy, a zwłaszcza służbie zdrowia, policji i opiekunom grup.

20-05-2013
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA