Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Plakat festiwalu piosenki o zdrowiu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podstawowych terenu powiatu przysuskiego do udziału
w jubileuszowej XXX edycji Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Głównym założeniem tego wydarzenia jest zainteresowanie dzieci i młodzieży szeroko pojętą tematyką zdrowia, poprzez połączenie atmosfery zabawy z popularyzacją treści prozdrowotnych. Cele tego przedsięwzięcia to propagowanie zdrowego stylu życia, profilaktyki nałogów, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób, higieny osobistej, higieny jamy ustnej oraz bezpiecznego wypoczynku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu (Zał. nr 1) wraz z tekstem piosenki w formie edytowalnej w nieprzekraczalnym terminie do 28.04.2023 r. na adres mailowy:  sekretariat.psse.przysucha@sanepid.gov.pl lub dostarczyć osobiście do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przysusze, ul. Szkolna 7, 26-400 Przysucha.

Wszelkie pytania dotyczące Festiwalu Piosenki o Zdrowiu prosimy kierować do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przysusze pod adres mailowy sekretariat.psse.przysucha@sanepid.gov.pl lub telefonicznie (48 675 24 22; 48 675 23 37).

Życzymy wielu ciekawych pomysłów i serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu.

Regulamin​_Festiwalu​_Piosenki​_o​_Zdrowiu​_2023
Regulamin​_Festiwalu​_Piosenki​_o​_Zdrowiu​_2023.pdf 5.12MB
Załącznik​_nr​_1​_Zgłoszenie​_uczestnictwa​_w​_Festiwalu​_Piosenki​_o​_Zdrowiu​_etap​_powiatowy.doc 0.04MB
Zgoda rodzica i opiekuna prawnego na udział dziecka