polski angielski niemiecki
Niedziela, 31 maja 2020 r. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Corocznym biegiem uczcili pamięć Hubalczyków
W sobotę 7 maja odbył się w Przysusze XXXVI Bieg „Szlakiem Walk Hubalczyków”. Uczestniczyło w nim łącznie 582 zawodników w tym:
w kategorii szkół podstawowych 348 uczestników z 14 szkół podstawowych i 4 osoby ze Sport Team Opoczno; w kategorii szkół gimnazjalnych 175 uczestników z 10 szkół gimnazjalnych i 7 osób ze Sport Team Opoczno; w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 48 osób, w tym z 4 szkół ponadgimnazjalnych 35 uczestników, 5 osób ze Sport Team Opoczno oraz 8 osób indywidualnie.
Uczestników biegu, opiekunów i kibiców powitał i dokonał uroczystego otwarcia biegu Adam Pałgan – Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha. Całość imprezy poprowadził Marcin Fidos.
Dopisała pogoda i już od godziny 9,50 do godziny 12,00 odbywały się biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe biegu:

SZKOŁY PODSTAWOWE:
Kategoria dziewcząt rocznik 2007 i młodsze – dystans 600m.:
I miejsce:   Martyna Swęda        - PSP Wieniawa,
II miejsce:  Marlena Włodarczyk    - PSP Nr 1 Przysucha,
III miejsce: Zuzanna Śmiechowska    - PSP Modrzew.
Kategoria chłopców rocznik 2007 i młodsi – dystans 600m.:
I miejsce:   Kacper Augustyniak    - PSP Wieniawa,
II miejsce:  Dawid Cieluch        - PSP Modrzew,
III miejsce: Mateusz Dyl          - PSP Nr 2 Przysucha.
Kategoria dziewcząt rocznik 2006-2005 – dystans 1000m.:
I miejsce:   Zuzanna Zdanowska    - PSP Modrzew,
II miejsce:  Joanna Prokop        - PSP Wieniawa,
III miejsce: Weronika Sęk        - PSP Stara Błotnica.
Kategoria chłopców rocznik 2006-2005 – dystans 1000m.:
I miejsce:   Miłosz Wieprzycki        - PSP Nr 1 Przysucha,
II miejsce:  Ernest Zych            - PSP Stara Błotnica,
III miejsce: Arkadiusz Rek         - PSP Kłudno.
Kategoria dziewcząt rocznik 2004-2003 – dystans 1000m.:
I miejsce:   Wiktoria Pęchner          - Sport Team Opoczno,
II miejsce:  Milena Raczyńska      - SKS Mroczków,
III miejsce: Anita Sikora            - PSP Borkowice.
Kategoria chłopców rocznik 2004-2003 – dystans 1500m.:
I miejsce:    Grzegorz Sułecki        - PSP Skrzyńsko ,
II miejsce:   Oskar Miturski        - PSP Wieniawa,
III miejsce:     Bartłomiej Kamiński    - PSP Wieniawa.
SZKOŁY GIMNAZJALNE:
Kategoria dziewcząt rocznik 2002-2001- dystans 1000m.:
I miejsce – Julia Wdówka         – Sport Team Opoczno,
II miejsce – Anna Szpoton        – Sport Team Opoczno,
III miejsce – Monika Kępczyńska     – PG Wieniawa.
Kategoria chłopców rocznik 2002-2001 – dystans 1500m.:
I miejsce – Aleksander Mokrowiecki    – Sport Team Opoczno,
II miejsce – Dawid Krzysztofik        -  Sport Team Opoczno,
III miejsce- Kacper Kucharski        – PG Wieniawa.
Kategoria dziewcząt rocznik 2000  – dystans 1000m.:
I miejsce:   Karolina Katana           - PG Przysucha,
II miejsce:  Angelika Kowalik        - PG Przysucha,
III miejsce: Patrycja Tokarska        - PG Przysucha.
Kategoria chłopców rocznik 2000  – dystans 1500m.:
I miejsce:   Kewin Jastrzębski        - PG Stara Błotnica,   
II miejsce:  Damian Czyżykowski    - PG Przysucha,
III miejsce: Kacper Wolański         - PG Przysucha  .
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
Kategoria dziewcząt rocznik 1999 i starsze – dystans 1000m.:
I miejsce:   Łucja Wiktorowicz     - Sport Team Opoczno ,
II miejsce:  Natalia Grzegorczyk    - Sport Team Opoczno,
III miejsce: Zuzanna Łakomska    - Sport Team Opoczno.
Kategoria chłopców rocznik 1999 i starsi– dystans 2000m.:
I miejsce:    Mateusz Celak         - Sport Team Opoczno,
II miejsce:   Szymon Wiktorowicz      - Sport Team Opoczno,
III miejsce:  Sebastian Sikora        - Zespół Szkół Nr 2 Przysucha.
KLASYFIKACJE DRUŻYNOWE:
Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:
I miejsce:   PSP Nr 1 Przysucha,
II miejsce:  PSP Wieniawa,
III miejsce: PSP Nr 2 Przysucha.
Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych:
I miejsce:    PG Przysucha,
II miejsce:   PG Gielniów,
III miejsce:  PG Wieniawa.

Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale, nagrody rzeczowe i dyplomy, wszyscy uczestnicy otrzymali batoniki i soczki. Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.
    Organizator biegu – Gmina i Miasto Przysucha składa podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia imprezy, a zwłaszcza służbie zdrowia, policji, harcerzom
i opiekunom grup.


11-05-2016
Galeria
Szukaj w artykułach
Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31