polski angielski niemiecki
środa, 15 sierpnia 2018 r. Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Bezpłatne szkolenia e-learningowe

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Gminy i Miasta Przysucha  zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych mających na celu przekazanie wiedzy i informacji, pozwalających na tworzenie silnych organizacji pozarządowych.

Spotkania realizowane są w ramach projektu Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych współfinansowanych w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Działania w projekcie uzupełnione są o bezpłatne doradztwo mobilne, szkolenia stacjonarne, wyjazdy studyjne w ramach dobrych praktyk i wsparcie dla organizacji w kwotach do 1500,00 zł na realizację małych inicjatyw. Projekt skierowany jest do członków organizacji pozarządowych, osób indywidualnych - liderów środowisk wiejskich, przedstawicieli grup nieformalnych/grup inicjatywnych, które są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnianiem lub podwyższaniem swoich kwalifikacji i umiejętności. Szkolenia oferowane w projekcie mają na celu budowanie silnego sektora organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, wzmacnianie ich kompetencji i potencjału, pozwalających im na realizację samodzielnych inicjatyw, rozwijających lokalne społeczności.

Zachęcamy do udziału w projekcie i rejestrację na szkolenia poprzez dostępny formularz na stronie http://elearning-szkolenia.eu/formularz8/index.html

Szkolenia poświęcone są następującemu zakresowi tematycznemu:

  • PR i Promocja NGO. Reklama Społeczna
  • Tworzenie partnerstw i współpraca z komercyjnymi partnerami i administracją publiczną
  • Pozyskiwanie środków finansowych na działanie i rozwój organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich
  • Finanse w organizacji pozarządowej. Przewodnik w prowadzeniu księgowości w organizacji pozarządowej.
  • Zasady i przepisy dot. organizacji wolontariatu.
Ekonomia społeczna – szansą na rozwój organizacji pozarządowych.
22-11-2017
Szukaj w artykułach
Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31