Piątek, 19 października 2018 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Nagroda specjalna dla Burmistrza
Tadeusz Tomasik Burmistrz Gminy i Miasta Przysucha został wyróżniony nagrodą specjalną w konkursie Echa Dnia „Lider Regionu” i „Samorządowiec Roku 2018”.
W tym roku już po raz 13., podczas Gali w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu, odbytej w piątek 21 września br., rozstrzygnięty został coroczny konkurs Echa Dnia „Lider Regionu” oraz konkurs „Samorządowiec Roku 2018”.

- Od trzynastu lat nagradzamy wyjątkowe firmy, instytucje, samorządy za ich przebojowość na rynku. Nikt lepiej niż nasi laureaci nie wie, jak trudno jest nie tylko zaistnieć, ale i utrzymać poziom i nadążyć za galopującym rynkiem. Jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i wysiłkowi szefów, menedżerów i pracowników inwestujących w wiedzę i technologie – powiedział podczas Gali Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.
W tym roku nagrodą specjalną za całokształt pracy w samorządzie nagrodzono czworo samorządowców regionu radomskiego z wybitnymi zasługami dla lokalnych społeczności, którzy  jednocześnie kończą pewien etap swojej pracy samorządowej nie kandydując w zbliżających się wyborach na funkcje pełnione przez siebie obecnie. Jedną z tych osób jest Tadeusz Tomasik Burmistrz Przysuchy.
- Otrzymana nagroda za całokształt pracy w samorządzie to dla mnie z jednej strony „nagroda pożegnalna”, podsumowująca moją pracę jako Burmistrza Gminy i Miasta, z drugiej zaś jest „bilansem otwarcia” dla kolejnego etapu, bo kandyduję do Rady Powiatu Przysuskiego, jak również dla mojego Zastępcy Adama Pałgana, który kandyduje na Burmistrza Przysuchy. To w jego ręce chcę przekazać ten „bilans otwarcia” – mówi Tadeusz Tomasik.
26-09-2018