polski angielski niemiecki
Piątek, 07 sierpnia 2020 r. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
Budynek na stadionie gotowy
Przecięciem symbolicznej wstęgi samorządowe władze miasta i gminy Przysucha uświetniły w sobotę 29 września zakończenie budowy budynku zaplecza socjalnego na stadionie miejskim w Przysusze. Krótka, ale bardzo ważna dla społeczności Przysuchy uroczystość, odbyła się na kilka minut przed meczem przysuskiego Oskara z Pilicą Białobrzegi.
W sobotę 29 września na miejskim stadionie spotkali się: Tadeusz Tomasik Burmistrz Gminy i Miasta Przysucha, Adam Pałgan Zastepca Burmistrza, Mirosław Pierzchała Przewodniczący Rady Gminy i Miasta, Stanisław Kądziela Wiceprzewodniczący Rady, Sławomir Pietrzyk Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Jacek Kasprzak Wiceprezes ROZPN, Zygmunt Kobylarczyk członek Zarządu ROZPN, członkowie Zarządu MKS OSKAR Przysucha z Prezesem Tadeuszem Rejmerem oraz przedstawiciele administracji samorządowej: Zbigniew Augustyniak dyrektor PSK i Piotr Stefańczyk kierownik Działu Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego UgiM w Przysusze.
Przecięcia  symbolicznej wstegi dokonali: Tadeusz Tomasik Burmistrz Przysuchy, Mirosław Pierzchała Przewodniczący Rady, Sławomir Pietrzyk Prezes ROZPN i Tadeusz Rejmer Prezes MKS OSKAR.
- Nowowybudowany budynek zaplecza socjalnego zapewnia komfort korzystania z niego sportowcom, trenerom i działaczom sportowym. To kolejny obiekt wzbogacający bazę sportową w mieście i podnoszący jej jakość. Niech dobrze służy wszystkim uprawiającym sport – powiedział Adam Pałgan Zastępca Burmistrza Przysuchy.
- Wysoki standard zaplecza socjalnego na przysuskim stadionie spełnia warunki nie tylko czwartej, ale i drugiej ligi. Serdecznie dziękuję samorządowym władzom Przysuchy, Panu Burmistrzowi i jego Zastępcy za dotychczasową, owocną współpracę. Nowowybudowany obiekt to przykład na to, że w Przysusze władze dbają o rozwój sportu  – dodał Sławomir Pietrzyk Prezes ROZPN, przekazując jednocześnie komplet piłek i artykuły sportowe dla potrzeb młodzieży i seniorów przysuskiego Oskara.
W nowowybudowanym obiekcie znajdują się szatnie z prysznicami dla sportowców, pomieszczenia dla trenerów i Zarządu Klubu, sala konferencyjna, sanitariaty dla publiczności. Budynek wyposażony jest też w tunel wyjściowy „szatnia – boisko”. Jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym o powierzchni ponad 433 m2.

01-10-2018
Galeria
Szukaj w artykułach
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31