polski angielski niemiecki
Sobota, 04 lipca 2020 r. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
Moc atrakcji w Lewiatan Mazovia Beach Ball
W najbliższy weekend w niewielkiej miejscowości pod Radomiem nikt nie będzie się nudził. Przysucha – to tu zjadą najlepsze krajowe pary siatkówki plażowej. Sportowa rywalizacja o Superpuchar Polski to jednak nie wszystko, co czeka przybyłych nad zalew Topornia kibiców. Każdy znajdzie coś dla siebie, a teren turnieju będzie obfitował w liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, a także seniorów.
Atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy Superpucharu Polski Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019, nie sposób zliczyć na palcach jednej ręki. Trudno będzie spotkać się też z podobnymi gdziekolwiek indziej, a na brak zajęć pomiędzy meczami nikt nie będzie mógł narzekać. - Chciałbym od razu zaznaczyć, że wszystkie przygotowane przez nas atrakcje dla kibiców będą bezpłatne. Dlatego zapraszam wszystkich fanów siatkówki plażowej z całej Polski do Przysuchy. Zapowiada się wspaniały turniej, z niesamowitą dawką wydarzeń pozasportowych - informuje Piotr Skiba, organizator przysuskiego turnieju.
Od piątku do niedzieli na boiskach zbudowanych nieopodal zalewu Topornia toczyć się będzie walka o Superpuchar Polski kobiet i mężczyzn. Siatkówki plażowej na wysokim poziomie nie będzie więc brakować. Zwłaszcza najmłodsi mogą jednak liczyć na liczne poboczne aktywności. W dużej mierze to do nich bowiem skierowana jest oferta dodatkowych atrakcji w turnieju Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019. Ma to na celu promocję aktywnego i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. W czasie weekendu odbywać się będą warsztaty siatkówki plażowej, które prowadzone będą przez gwiazdy tego sportu. Maluchy, które uwielbiają skakać będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich trampolin. Stworzona będzie również specjalna Strefa Malucha ze zjeżdżalniami, animacjami i innymi atrakcjami. - Tak naprawdę na najmłodszych czekać będzie aż osiem stref aktywności. Chcemy zaproponować im coś, co odciągnie ich od ekranów komputerów, telewizorów i telefonów. Chcemy także pokazać młodym ludziom, jak fajny jest sport i aktywny styl życia – mówi Piotr Skiba. Dodatkowo zorganizowany zostanie turniej minisiatkówki do lat 10 i do lat 12.
Beach Ball nie zapomina o osobach dojrzałych i – podobnie jak w ostatniej edycji – w najbliższy weekend odbędzie się turniej oldboyów. - Gdy ostatnio organizowaliśmy zawody dla oldboyów, przekonaliśmy się,  jak dużym zainteresowaniem się one cieszą. Dlatego w tym roku też nie mogło ich zabraknąć. W naszym regionie jest bardzo dużo aktywnych osób dojrzałych i także one będą mogły znaleźć coś dla siebie w trakcie naszego turnieju – przyznaje Piotr Skiba. To nie wszystko, co czeka na kibiców w Przysusze.  Zumba i fitness to nieodłączna część wydarzenia i nie zabraknie ich w tym roku. Pojawią się także dwie nowe propozycje – zajęcia skimboardingu na pobliskim zalewie Topornia, a dla lubiących spacery – nordic walking.
Podsumowaniem całego turnieju i oficjalnym jego zakończeniem będzie gala disco polo. Wystąpią na niej: Playboys, Cassino, Goran, Hubson i Łukasz Ciecierski. - Mam nadzieję, że ten mocno rozbudowany program naszego wydarzenia przyciągnie wielu kibiców i zapewni każdemu odpowiednią dawkę emocji oraz dobrej zabawy. Do zobaczenia w Przysusze już w najbliższy weekend 12-14 lipca – kończy Piotr Skiba.

09-07-2019
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31