środa, 13 listopada 2019 r. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że...
W Dniu Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy i Miasta Przysucha odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Dyrektorzy Publicznych Szkół Podstawowych i Przedszkoli, dla których Gmina jako jednostka samorządu terytorialnego jest organem prowadzącym, Nauczyciele oraz Dyrektor Przysuskiej Administracji Oświaty Pan Sławomir Stancelewicz.
Z okazji przypadającego na ten dzień wyjątkowego święta, gospodarz spotkania Burmistrz Tomasz Matlakiewicz gratulując i życząc kolejnych sukcesów zawodowych, realizacji planów oraz wyznaczonych celów,  wręczył przedstawicielom ww. placówek oświatowych „Nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha”. Nagrody zostały przyznane za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej, pedagogicznej oraz za szczególne osiągnięcia.

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”.

15-10-2019
Listopad 2019