polski angielski niemiecki
Czwartek, 02 kwietnia 2020 r. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Akademia Menadżerów NGO - cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych
Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Domem Kultury w Przysusze oraz Urzędem Gminy i Miasta Przysucha serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych w ramach Akademii Menadżerów NGO, które zorganizowane zostaną w Sali Szkoleniowej Domu Kultury w Przysusze, ul. Radomska 9.


Cykl spotkań poświęcony zostanie następującym zagadnieniom:

    Warsztaty pisania i przygotowania wniosków w zakresie finansowania działań organizacji pozarządowych. Przedstawienie głównych źródeł finansowania org. pozarządowych (2 spotkania).
    Ochrona danych osobowych (RODO) w organizacji (1 spotkanie).
    Podstawy prawne organizacji pozarządowych. Zarządzanie i administracja w organizacji pozarządowej. Rady Pożytku Publicznego (1 spotkanie)
    Kreowanie wizerunku i innowacyjności w organizacji pozarządowej i społeczności lokalnej (1 spotkanie).

Pierwsze spotkania z zakresu warsztatów pisania i przygotowania wniosków, z uwagi na ogłoszone i trwające konkursy przeprowadzone będą w dniu 3 i 5 grudnia 2019 r. o godzinie 15:00 w Domu Kultury w Przysusze. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na dzień 9 grudnia 2019 r. na godzinę 15.00 i dotyczyć będzie tematu: Ochrona Danych Osobowych (RODO) w organizacji. Pozostałe terminy spotkań zostaną przekazane uczestnikom na zajęciach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu na adres zarzad@razemdlaradomki.pl z dopiskiem Warsztaty – Akademia - Przysucha. Dla uczestników spotkań zaplanowano poczęstunek (kawa, herbata, ciastka) oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy. Spotkania w ramach zadania Akademia Menadżerów NGO – zadania Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
28-11-2019
Galeria
Szukaj w artykułach
Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30