Piątek, 07 sierpnia 2020 r. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
INFORMACJA

W dniu 12.03.2020r. w Urzędzie Gminy i Miasta Przysucha odbyło się posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego zwołane przez Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha. W posiedzeniu uczestniczyli: Tomasz Matlakiewicz Burmistrz Gminy i Miasta Przysucha, Mirosław Pierzchała Przewodniczący Rady, Wojciech Masłowski Sekretarz, Witold Lament Zastępca Przewodniczącego Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Jolanta Wilk Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przysusze, Krzysztof Szczudło p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przysusze , Barski Robert Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, Sławomir Stancelewicz Dyrektor Przysuskiej Administracji Oświaty, Zbigniew Augustyniak Dyrektor Przysuskiej Służby Komunalnej, Jan Gawryś Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Przysusze, Marzanna Seta Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przysusze, Agnieszka Krajewska pracownik Wydziału zarządzania kryzysowego i spraw obywatelskich w Starostwie Powiatowym w Przysusze. Na posiedzeniu została przedstawiona ogólna sytuacja panująca w kraju w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Następnie Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przysusze Jolanta Wilk zapoznała uczestników posiedzenia z prowadzonymi działaniami na terenie Powiatu Przysuskiego z uwzględnieniem sytuacji w Gminie i Mieście Przysucha.

13-03-2020
Sierpień 2020