polski angielski niemiecki
środa, 23 września 2020 r. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Konkurs IMPULS KULTURY – Mazowiecka Nagroda Inspiracji Kulturalnych o Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego
Ruszył nabór zgłoszeń w pierwszej edycji konkursu IMPULS KULTURY – Mazowiecka Nagroda Inspiracji Kulturalnych o Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagroda przyznawana jest animatorom i edukatorom kulturalnym za autorskie projekty realizowane na terenie województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu IMPULS KULTURY – Mazowiecka Nagroda Inspiracji Kulturalnych jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Konkurs w imieniu Organizatora przeprowadza Mazowiecki Instytut Kultury.
Konkurs skierowany jest do osób fizycznych – praktyków kultury działających na terenie województwa mazowieckiego – pracowników instytucji kultury, osób zrzeszonych w podmiotach NGO, członków grup nieformalnych, osób fizycznych działających autonomicznie, którzy w okresie pomiędzy 1 stycznia 2019 r. a 31 sierpnia 2020 r. zrealizowali na terenie woj. mazowieckiego działania z zakresu animacji i edukacji kulturalnej na rzecz zmiany społecznej.

 Celem konkursu jest rozpowszechnienie wartościowych projektów z zakresu animacji i edukacji kulturalnej, a także promocja laureatów, którzy poprzez działania animacyjne i edukacyjne przyczyniają się do aktywizacji oraz integracji różnych środowisk.

 Do konkursu można zgłosić autorskie działania w jednej z pięciu kategorii:
  • projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej    projekt oparty o dziedzictwo lokalne
  • projekt storytellingowy tzn. taki, w którym opowieść tradycyjne, lokalna, osobista bądź literacka stanowi oś dla działań animacyjnych bądź edukacyjnych
  • projekt wykorzystujący nowe technologie i innowacyjne formy przekazu
  • projekt zrealizowany online.

Autorzy nagrodzonych projektów otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 6000 zł brutto.Kandydatury można zgłaszać poprzez formularz internetowy zamieszczony na stronie Mazowieckiego Instytutu Kultury do 15 października 2020 r.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie:
http://www.mazowieckieobserwatorium.pl/impuls.html
07-09-2020
Galeria
Szukaj w artykułach
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30