polski angielski niemiecki
Sobota, 04 lipca 2020 r. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
ZPC "Przysucha" S.A.

Zakłady Płytek Ceramicznych "Przysucha" S.A. to firma istniejącą od 1972 roku. Obecnie są Spółką z wyłącznie polskim kapitał. Pracę w naszej firmie znalazło 125 osób, głównie fachowców z bogatym doświadczeniem w branży ceramicznej.

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz ciągła dbałość o rozwój techniczny sprawiają że nasze produkty są znane i cenione w kraju, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Rumunii i/nbspw Rosji.

Dorobek tradycji w produkcji ceramiki klinkierowej łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w tej dziedzinie. Dzięki czemu możliwy jest ciągły rozwój produkowanego przez nas asortymentu tak, by w pełni zaspakajał potrzeby naszych klientów.

Proces produkcji oparty jest na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru w tzw. "technologii wyrobów ciągnionych". Taki sposób produkcji sprawia, że nasze wyroby mają wyjątkowo naturalny i tradycyjny wygląd, a ich parametry techniczne związane z trwałością znacznie przewyższają, te które charakteryzują produkty uzyskiwane innymi metodami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów schodowych i elewacji. Produkujemy również parapety zewnętrzne, oraz elementy ogrodzeniowe.

Zapraszamy www.klinkierprzysucha.pl